Çocuktum.. “Yalan dünya, geçici dünya aman buralara tutunma”larla büyüdüm.. Ayaklarım yere basmıyordu adeta.. Ait hissedememek, kabına sığamamak takip etti bu söylemlerle.. Sonra bir gün farkettim ki bu gezegen öyle güzel ki.. Aradığım cennet işte burada.. Eğer arzu edersem cehennem de.. 

Bu güzel gezegenin kaynakları için çok önemlisin.. Farkında mısın? Bunu alıp kabul etmek nasıl olurdu? Sen bu gezegene bir hediyesin.. Tüm yaşanmışlıkların, tüm hayallerin ötesinde sen bu dünya için kıymetlisin..


Bir ceylan doğum sancısı çekse algılarsın.. Komşun mutludur algılarsın.. Ne gelecekte ne geçmişte işte tam da şimdide algılarsın.. Ya sen zannettiğinin ötesinde kapasitelere sahipsen? Tüm kapasitelerimin kolaylıkla açığa çıkmasına izin veriyorum. Kendime izinliyim.. Ben ben olarak, sadece kendim olarak değerliyim. Ve bunu 7/24 biliyorum ve değerimi bilmek için kendime izin veriyorum. Bedenimin hamuru canım gezegen, sana sımsıkı sarılıyorum birlik içinde olduğumuz o alandan.. Tüm bedenim, enerji alanım sana katkı olmaya hazırız. Ve birlikte neler yaratabiliriz çok merak ediyorum. 

DünyANA.. Kalbinden Öpüyorum

HYA