Bedenler, bedenler, bedenler.. Her şeyin farkındalar ve bize her zaman doğruyu söyleyen ballarımız..😊 Bedenim bugün benden neyi talep ediyorsun?

 
 
18 gündür evdeyim ve bedenim dinlenirken bugün beni dürttü.. Kalk hadi kaldığın yerden spora devam.. Bikaç kez sordum bak iyi misin? Emin misin? 😁 Bayaaa emindi ve epey keyif aldı 22.50 de başladığım spordan😂
İlginç olan bedenimin talebini sorunca, açığa çıkma süresi öyle kısalıyor ki.. Uygulamaya başladığında sen neler neler farkedeceksin merak ediyorum.🤗 Bir yemek sözkonusuysa bekle 1 dakika ve seslen bedenine.. Ne yemek istersin? Gardrobun karşısındasın Ne giymek istersin? Ah enteresan gelebilir bu dediklerim.. Uyguladıkça olanlar ve şaşkınlığım..
Velhasılı bugün bir kez daha günlerdir dinlen diyen bedenim çığlık atmadan fısıldadığı da duymanın mutluluğundayım💗 Bedenlerimiz bize minik minik fısıldarlar.. Duymazdan gelirsek bağırırlar.. Eğer ona da kulak vermezsek çığlık atarlar.. İşte tam da bu çığlık hastalık dediğimiz olguların açığa çıkışı..
Bugün bedenime kulak veriyorum, bugün bedenimi önemsiyorum.. Bugün bedenimi sarıp sarmalıyorum.. Ben değerliyim ve bedenime özen gösteriyorum.. 
 
İşte şimdi kalplerinizden öptüm..

HYA